Wiadomości 0       Znajomi 0       Ulubione
  Wiadomości 0       Znajomi 0       Ulubione

ency-KLOP-edia

Encyklopedia


Bąk
Bąk (gazy, pierd, dupalacz, pierdogrzmot) - mieszanina gazów węglowodorowych i szlachetnych wydalanych przez człowieka w najmniej odpowiednim czasie i miejscu. Jeden z gazów szlachetnych. Gazy te wydobywają się najczęściej z odpływu gazociągowego człowieka lub w jego pobliżu. Często wykorzystywany jest jako paliwo rakietowe, perfumy lub broń biologiczna.


Biegunka
Paradoksalna forma wydalania polegająca na tym, iż wydala się często i rzadko.
Zazwyczaj spowodowana przypadkowo poprzez spożycie ogórków z mlekiem, lub też innego źle skomponowanego posiłku. Czasem jednak powstaje w zamiarze umyślnym, poprzez użycie specjalnych substancji chemicznych, celem oczyszczenia. Często bywa ona efektem strachu - jest to naturalny odruch obronny mający na celu odstraszenie silniejszego przeciwnika przy pomocy smrodu.


Cichacz
Z natury bezgłośny, ale bardzo dokuczliwy obłok gazu o specyficznym nieprzyjemnym zapachu.
Cichacza charakteryzuje ostra woń, którą wywołują małe ilości siarkowodoru i merkaptanów (tiole - związki alkoholi posiadające zamiast grupy OH grupę SH - czyli siarkowodór), tworzących mieszaninę nieprzyjemną dla otoczenia. Im dieta producenta bogatsza w siarkę, tym więcej siarczków i merkaptanów wyprodukują bakterie, co prowadzi do bardziej kąszących zapachów. Takie komponenty jak: kalafior, kapusta, jajka i mięso (przede wszystkim drobiowe) są powszechnie znane ze swoich możliwości tworzenia cuchnących kompozycji. Z kolei groch, fasola, czy w ogóle warzywa strączkowe produkują duże ilości, jednakże nieszczególnie śmierdzącej mieszanki.

style="display:block"
data-ad-format="fluid"
data-ad-layout-key="-8h+2b-ft+an+tv"
data-ad-client="ca-pub-4703923706737764"
data-ad-slot="4917264588">Dupa
Dupa (Dolne Ujście Produktów Analnych; zadek, tyłek, rzyć, sraka) - zwieńczenie nóg, tylna część ciała, która z pozoru tylko siedzi i gówno robi. Miejsce o bardzo ciekawej i bogatej florze bakteryjnej, ewentualnie faunie. Przedzielona przedziałkiem, posiada krater, z którego wydobywają się chemiczne gazy o przykrym zapachu, substancje stałe o podobnym nieprzyjemnym zapachu i ciemnej barwie lub w skrajnych przypadkach ciecze. Miejsce erogenne, na które często mimochodem pada wzrok lub dłoń napalonego osobnika. Wrażliwe na ból, często atakowane w akcie przemocy.


Gówno
Produkt fizjologiczny, zwany również kupą, kałem, stolcem, fekaliami, składający się z resztek i odpadków powstałych wcześniej po zjedzeniu przez istotę jakiegoś innego gówna. Często można w nie wdepnąć. Może się zdarzyć, że gówniany może być rząd, gówniane drogi i gówno z tego wyjdzie, a i tak gówno nas to obchodzi. Kupa gówna ? powie ktoś, a i tak rzuci się w gówno i gówno zdziała. Wylądować w nim po szyję, a wszystko i tak okaże się gówno prawdą.
Gówno jest synonimem niezniszczalności, gdyż nawet gdyby nic nie było, to i tak gówno będzie.


Kibel
K.I.B.E.L. (Kanalizacyjna Instalacja Buforująca Ekskrementy Ludzkie), kolokwialnie zwana miską ustępową z dolnopłukiem kompaktowym. Inne nazwy to: WC, toaleta, klop, wucet, wytwórnia czekolady, sracz, ustęp, kapsuła wolności, czytelnia, pokój zwierzeń, świątynia refleksji - obiekt, do którego ludzie wydalają kał oraz mocz.


Majtki
(pot. gacie) służą do wkładania weń tyłka. Rozróżniamy kilka rodzajów majtek:
- majtki mojej babci, pot. spadochron
- majki z draską, spotykane w koszu na bieliznę
- suche majtki na dnie morza
- figi, slipy, bokserki.
Majtki składają się z majtek właściwych i gumy. Guma jest niezbędnym składnikiem majtek.
Mogą być też używane jako supermaska, która chroni przed normalnością i (głupim) spokojem.
Termin ten może również oznaczać ludzi wiercących się (majtających się) - np: Majtki na statku.


Papier toaletowy
Rzadziej srajtaśma lub kiblorolka - wykonany głównie z celulozy, służy do manipulowania przy plecach dolnych. Swoim wyglądem (długi i szary) przypomina życie i tym może mylić niedoświadczonych. Często jest też podstawowym składnikiem produktów spożywczych, takich jak parówki, serki topione czy pasztet.
Posiada właściwości magiczne, takie jak turlanie się po podłodze oraz nadszorstkość korpuskularno-falową.
W nowoczesnych domach jest coraz częściej wypierany przez bidet.


Pierdzenie
Inaczej puszczanie bąka, wypuszczenie latawca, wiatry, wietrzenie jelit, zagazowywanie pomieszczenia, w gwarze północno-amerykańskiej znane również pod nazwą: "Uwolnić orkę" jednak specjaliści uznali tą nazwe jako bardziej adekwatną do procesu wypróżniania się.
Pierdzenie wywoływane jest przez Bąbelki Pierdzikowate (łac. bombelus pierduvatus) zw. również Bąkami, które podczas spożywania przez nas posiłku zostają brutalnie uwięzione w naszym przewodzie pokarmowym bez możliwości powrotu tą samą trasą, tj. poprzez przełyk. Znajdując się w tak drastycznym położeniu, Bąbelki muszą odbyć pełną wyzwań podróż w czasoprzestrzeni żołądkowo-jelitowo-odbytowej gdyż jest to ich ostatnia szansa aby znów poczuć wiatr falujący w ich bąbelkowych włosach oraz zobaczyć te pola malowane zbożem rozmaitem, no i oczywiście swoich bąbelkowych braci i siostry.

style="display:block"
data-ad-format="fluid"
data-ad-layout-key="-8h+2b-ft+an+tv"
data-ad-client="ca-pub-4703923706737764"
data-ad-slot="4917264588">Pupa
Tylna część ciała kobiety, służąca do flirtu.
U młodych kobiet zazwyczaj prezentuje się niezwykle kusząco. Składa się z dwóch pączków i kontrowersyjnego otworu między nimi. Istnieją różne odmiany - od apetycznych po obleśne!
Spełnia też rolę narządu dźwiękowo-zapachowego.
Niekiedy może też służyć do karcenia dzieci - wtedy zadaje się dziecku w nią ciosy (otwartą dłonią, pasem lub kablem).


Sedes
Typowe urządzenie sanitarne, które służy jako wsparcie podczas wykonywania pewnych prywatnych czynności fizjologicznych.
Obecnie sedes używany jest też jako główne narzędzie starszych uczniów, służące do znęcania się nad młodszymi studentami, poprzez uświadomienie podmiotowi, że to nie sedes, lecz basen.
Inne znaczenie słowa sedes to obraźliwe przezwisko osoby o imieniu Sebastian.


Sraczka
płynna lub półpłynna masa odpadków w czasie choroby jelit. Najczęściej występuje wraz z wymiotami, łatwo spuszczalna w kiblu, ale za to bardzo śmierdząca. Poprzedza ją często silny ból w okolicy brzucha albo jelit. Osobę z jej objawami można rozpoznać po bladej twarzy i poplamionych na brązowo spodniach w okolicy krocza. Występuje też u takiej osoby wyrażenie: Zaraz się zesram! lub Mam posrany dzień.


Toi-Toi
Sieć siedmio-gwiazdkowych apartamentów, w których można tanio i bez wysiłku pozbawić się wielu zmartwień, między innymi bólu pęcherza.
Istnieje również wersja polska, zwana toj-tojem, gdzie wszystko dostosowane jest do norm państwowych - nie ma papieru toaletowego (trzeba wycierać się "na własną rękę"), a w powietrzu unosi się nieprzyjemny zapach.
Nie bądź obojętny dla tego materiału - Oceń, skomentuj, polub, udostępnij!
12 / 1
0
  avatar Kupka

Komentarze FB

Komentarze obsługiwane przez Facebook
(poczekaj na załadowanie)

Komentarze Kupa

Musisz być zalogowany, żeby skomentować ten materiał.